1487 ONICE GREEN AFGHANO CC
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 1487 |
| Color | GREEN |
| Bundle | 2 |
| Type | ONYX |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 4 |
| Length | 280cm / 110inch |
| Height | 170cm / 67inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 1044kg |